Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Паркувальна вакханалія у Києві

гроші гроші онлайн гроші смотреть онлайн гроші 1+1

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 8

#1 Vakula

Vakula

Member

• Administrators
  • 21 сообщений

Отправлено 01 Октябрь 2013 - 04:08

Столицю накрила паркувальна вакханалія. Кожен метр асфальту поділили між собою угруповання паркоділків, яким начхати на закон. А яка ситуація щодо паркування у вашому місті?

Сюжет "Грошей" http://www.1plus1.ua...akhanaliya.html

Прикрепленные изображения

• idiot.jpg

#2 Владимир Жмак

Владимир Жмак

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 11:30

Владимир Жмак, порядочный, позитивный, владеет языками, суперрепутация в Европе, привлечет инвестиции в каждое нуждающееся предприятие в Украине!

1. Я за Жмака - он афганец - значит закаленный характер! Имеет 4 детей, да к тому же еще и юрист с приличным стажем!

2. Ну как, святошинцы, определились с выбором депутата в киевскую раду? Я, наверно, за Жмака буду голосовать. Мне кажется, он бизнес будет поддерживать , а это новые рабочие места, и нам возможность заработать!

3. Уже столько программ депутатов перечитала... прям один другого лучше. Но вот чего-то душа лежит к Жмаку. Думаю он наведет порядок в нашем районе, все-таки человек из бизнеса... значит знает как развивать и поднимать экономику!

Прикрепленные изображения

• 21.05.2014 Банер кандидат 180x120+-02.jpg

#3 antonio

antonio

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 11:47

Ну как, святошинцы, определились с выбором депутата в киевскую раду? Я, наверно, за Жмака буду голосовать. Мне кажется, он бизнес будет поддерживать, а это новые рабочие места, и нам возможность заработать!

#4 іріна111

іріна111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 01:51

Я за Жмака - он афганец - значит закаленный характер! Имеет 4 детей, да к тому же еще и юрист с приличным стажем!

#5 nakonechnuy

nakonechnuy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 14 Август 2014 - 02:19

В одному з випуску новин на Вашому каналі декілька днів назад ведуча назвала місто Генічеськ неправильно - "Геніченськ".

#6 paulinmakarchuk

paulinmakarchuk

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2014 - 08:53

http://goo.gl/rhUWZY

#7 paulinmakarchuk

paulinmakarchuk

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2014 - 02:18

http://goo.gl/rhUWZY

#8 ЯВСЕГДАПРАВ

ЯВСЕГДАПРАВ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2015 - 05:34

В самом центре Европы лежит государство, которое больше всех других европейских государств. Там самая жирная земля для выращивания технической конопли, дохуя разных природных ресурсов, шикарные горы и моря... Там есть всё кроме нефти, но и нефть там можно добывать прямо из труб, которые лежат на этой земле там и сям. В общем, не земля, а рай. Многие хотели владеть этой территорией, и многие получили из-за неё пизды. Варвары отпиздили греков, литовцы - татар, поляки - турок, русские - немцев. А в результате досталась эта земля обетованная хохлам. Вот так.

Глядя на этот казус, многие народы до сих пор остаются в непонятках: Закарпатье всю жизнь было венгерским, Карпаты австрийскими, Полесье польским, Буковина румынской, Север литовским, Юг маланским, Крым кубанским, Донбасс русским, Киев общим, а теперь это всё хохляцкое! И хуй приебёшься, что самое интересное. Как случился такой исторический парадокс? Отвечаю - благодаря врождённому хохляцкому буддизму.

Для начала ответим, откуда вообще взялся этот неординарный народ, сумевший в результате всех кинуть через хуй? По легенде, когда родился первый хохол, все жиды заплакали. И, как показала история, плакали жиды не зря. С виду хохлы очень добродушные. Добродушные они и внутри. Прямую угрозу они представляют исключительно для свиней, для которых являются естественными врагами. Хохлы ни на кого не нападают сами, ибо пиздить ближнего - нехорошо. Правда, если ближний попросит кого-либо отпиздить, то отказать ему хохлы также не могут, потому что отказывать ближнему - это тоже нехорошо. Таким образом хохлы пиздили татар с русскими, поляков с татарами, русских с поляками. Шведов с русскими и русских со шведами. Вместе с турками пиздили русских и поляков, а потом с русскими и поляками - турок. Пиздили даже итальянцев вместе с австрийцами и иракцев с американцами.

Периодически хохлы сами получали пизды, и тогда они делали непонятные глаза и думали «ну и за что это меня?», после чего пиздили жидов, а те, понятно, плакали, ведь жиды отгребали как прямые конкуренты. Но в целом это народ тихий и гуманный. Главная заповедь хохлов - «моя хата с краю». Даже государство своё они так и назвали - Украина. То есть «нам всё похую, не трогайте нас, ради Бога, разбирайтесь сами, долбоёбы».

Главный жизненный принцип хохлов - многовекторность. Или, чтоб понятней, - «и рыбку съесть, и на хуй сесть». Главная мечта хохлов - чтобы вареники сами запрыгивали в рот. И не надо смеяться. Если учесть, как хохлы получили свою независимость, эта мечта не кажется такой уж нереальной. Хохлы - настоящие буддисты, умело замаскированные под православных (кстати, православных епархий в Украине - четыре штуки, на выбор). Любимый цвет хохлов - оранжевый, цвет мундира Далай-Ламы. И поскольку Великий Будда говорил: «Жизнь есть страдание», то именно страдание хохлы сделали основой своего мировосприятия. Они уверены, что всю их историю их подергали национальному, социальному и религиозному гнёту. Именно поэтому главным хохляцким поэтом признан Тарас Шевченко, самый пострадавший из грамотных хохлов. А пострадал он за то, что допизделся - сочинил про царя-батюшку матерный стишок и за этот свой гнилой базар и ответил.

Как истинные буддисты, хохлы проповедуют не противление злу, а забивание на него большой болт. И поэтому они до сих пор не дают статуса ветеранов бойцам из УПА. Чтоб знали, как нарушать национальную сущность. Агрессивный хохол - это не хохол. Буддийские принципы делают нас, хохлов, неуязвимыми для ударов судьбы. Нам эти удары просто похуй. Мы знаем, что всё пройдет, так что смысла париться нет. Как поётся в одной хохляцкой песне: «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці». То есть враги наши рано или поздно куда-то денутся, не вечные, а потом и мы на своей земле покомандуем. Хули, нам что, сложно подождать? Мы ж буддисты.

#9 Процик Наталія Ярославівна

Процик Наталія Ярославівна

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2015 - 07:20

БЕЗПРЄДЕЛ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ АБО - НЕ ВТРУЧАЙТЕСЯ - ІІ "ЗЛИЛИ".

Процик Наталія Ярославівна, незаконно-звільнена начальник ВФЗБО-головний бухгалтер УДСО при УМВСУ в Тернопільській області надає матерали для проведння журналістського розслідування про зловживання службовим становищем посадових осіб ДДСО при МВС України в м Києві та УДСО при УМВСУ в Тернопільській області . мій моб номер 067-352-2007.

Тут надаю окремі документи. При зустрічі надам багато важливої інформації. На сьогодні в СУ УМВСУ мені присвоїли статус підозрюваної та стоятиме питанн про міру запобіжного заходу - як варіант - домашній арешт - мене знищують.

Генеральному прокуророві

України

Шокіну В.М.

м.Київ, вул.Різницька 13/15

Незаконно звільненої начальника ВФЗБО-головного  бухгалтера

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області

Процик Н.Я.

м.Тернопіль, вул.Весела 10/2

Шановний Віктор Миколайович!               Прошу Вас провести службове розслідування по факту зловживання службовими обов’язками посадових осіб ДДСО при МВС України та організації травлі начальника ВФЗБО-головного бухгалтера УДСО при УМВСу в Тернопільській області Процик Н.Я., а саме : -          першого заступника начальника ДДСО при МВС України полковника міліції Тютюна В.М. в частині ігнорування моєї заяви щодо неправомірних , хамських виходок працівників УДСО та фальсифікації так званої ганебної «інвентаризації головного бухгалтера Процик Н.Я. 22.04.2015 під час обідньої перерви», в порушення КзОТ, в порушення порядку та правил проведення інвентаризації згідно чинного законодавства України працівниками ДДСО-УДСО, а саме заступником начальника ревізійного управління ДДСО, Тихонюком М.М., інспектором СВР ДДСО, заступника нач.УДСО Дзьоником Я.О., заст.начальника СКЗ Драганом М.О., за участі представника ВВБ Грузинського В.В. (копію аудіо запису ганебної поведінки Грузинського В.В. під час обідньої перерви в моєму кабінеті маю для надання прокурорської перевірки, копія заяви за вх.П-64 від 22-23.04.15 в додатку №1) – ПРОІГНОРОВАНО ТА СПИСАНО ЯК ВИКОНАНУ ЗАЯВУ після колективного фабулення «акту інвентаризації Процик Н.Я. від 22.04.2015», без мого відома, без моїх підписів та без фактичного проведення самої інвентаризації, як наслідок -  наказу ДДСО при МВС № 56 від 28.04.2015, що з’явився після КОЛЕКТИВНОЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ВИСНОВКУ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ комісії, що працювала в УДСО при УМВСУ в Тернопільській області з 20.04.2015 по 24.04.2015,   по якому з мене безпідставно утримано 7,0 тис.грн., та наказу ДДСО при МВС України №99/ о/с від 28.04.2015, яким мене безпідставно звільнено за п.2 ст. 41 КЗпП України; -          повного ігнорування першим заступником начальника ДДСО при МВС України полковником міліції Тютюном В.М. мого листа-звернення від 22.04.2015 (копія листа в дод.№2), в якому я вказую на неправомірні дії мого начальника полковника міліції Іващенка О.О., котрим під час моєї чергової відпустки 09.04.2015 складено план усунення недоліків по висновку аудиту Каца О.С., без погодження зі мною, як головним бухаглетром управління, в якому п.14,15,16,19, 23,30,31 мене безпосередньо звинувачують в так званих порушеннях, що відповідно до мого заперечення на довідку аудиту Каца О.С. від 02.04.2015, порушеннями не є, відповідно відшкодуванню ні з працівників управління, ні тим більше з мене, не підлягають, план складений з грубими порушеннями норм чинного законодавства; -          зловживанням службовим становищем головним спеціалістом відділу аудиту ДДСО при МВС України Кацом О.С., що проводив аудит УДСО при УМВСУ в Тернопільській області в період з 10.03.2015 по 03.04.2015, довільне трактування норм чинного законодавства, придумування неіснуючих так званих «порушень» і як наслідок – фальшування ним більшої частини висновку аудиту УДСО при УМВСУ в Тернопільській області, де більшість тексту присвячена придуманим порушенням чинного законодавства, які порушеннями не є (копія заперечення на довідку аудиту в додатку № 3 на 7ми аркушах); -          зловживання службовим становищем заступника начальника відділу аудиту Тищенка В.Г., що перебував на чолі комісії з ДДСО по моїй заяві на неправомірні дії  та погрози зі сторони начальника управління Іващенка О.О., що працювала в УДСО за період з 20.04.2015 по 24.04.2015, котрий отримав від мене копії всіх документів з підписами керівника, копії всіх моїх заперечень по акту аудиту Каца О.С. з нормативно-правовою базою-підтвердження згідно чинного законодавства України, однак всі вищеперераховані документи ним проігноровано в ході проведеного службового розслідування; -          зловживання службовим становищем СВР Тихонюка М.М. в частині некоректних письмових запитань, що повністю перекручені та не відповідали фактичному стану справ по висновку аудиту та нормам законодавства, діючого в Україні, так як таких порушень у УДСО не здійснювала ані я , як начальник ВФЗБО-головний бухгалтер, ані інші працівники управління, зокрема, повне ігнорування матеріалів інвентаризації на 01.11.2015 з підписами усіх матеріально-відповідальних осіб, копій інших документів, наданих мною для проведення службового розслідування, актів введення в експлуатацію, актів на списання  тощо, зокрема, в період з 22.04.2015 по 24.04.2015 СВР ДДСО Тихонюком М.М. за сприяння та вчинення тиску на підлеглих начальником управління Іващенком О.О., заст.начальника управління Дзьоником Я.О., було організовано збір наклепів від частини працівників на  Процик Н.Я., з метою вчинення тиску на мене, як на посадову особу та викривлення результатів перевірки; -          зловживання службовим становищем   Іващенка О.О. та його заступника Дзьоника Я.О., які ще з серпня 2013 по 13.01.2014 року влаштовували постійні провокації, перешкоджали нормальній роботі мені (була перевірка з ДДСО у серпні 2013 року з питань зловживання службовим становищем Іващенком О.О., була моя заява від 10.01.2013 р. – копія в дод.№4 на 4-ьох аркушах), як головному бухгалтеру, перешкоджання Дзьоником Я.О. виконанню мною своїх функціональних обов'язків в частині пунктів 3.22.та 3.24 (копія в дод.№5), зокрема збереження матеріальних цінностей та оргтехніки в робочому стані (копію рапорта Біловуса Ю.І. з дозволом Дзьоника Я.О. про заміну замків серцевин в кабінетах бухгалтерії без мого відома, без акту прийому-передачі мною справ,  від 30.12.2013 року додаю в дод.№6), 31.12.2013 року з мого робочого кабінету, без мого на то дозволу і без мого відома, було викрадено комп’ютер та іншу оргтехніку, про що я після виходу на роботу, 08.01.2014 року, заявила в міліцію та було в Прокуратурі Тернопільської області відкрито відповідне провадження по факту зламу замків в кабінетах бухгалтерії та моєму кабінету , а також по факту викрадення комп’ютера та іншої оргтехніки з мого кабінету, виконавче провадження було закрито після призначення мене на посаду головного бухгалтера , після 05.02.2014 року, після моєї заяви (копію заяви в дод.№7 Т.І.Якобчук додаю на підтвердження того, що в мене в підзвіті знаходився комп’ютер, який чомусь їй був необхідний для роботи, до якого (так захотіла Якобчук Т.І.) їй мали забезпечити мережевий доступ, знову ж таки, без акту прийому-передачі, незаконно вилучений з мого кабінету без мого відома 31.12.2013го).           Основною причиною 2х річного вчинення тиску на мене, регулярного хамського поводження зі мною та зловживання службовим становищем самого начальника управління підполковника міліції Іващенка О.О. та його заст. Дзьоника Я.О., вчинення тиску на своїх підлеглих з метою написання наклепів на мене, вважаю дефіцит грошових коштів в УДСО при УМВСУ в Тернопільській області, постійно-діючий овердрафт, збиткову діяльність управління, і як наслідок, неможливість законним шляхом здійснювати всі бажані проплати грошових коштів, небажання Іващенка О.О. реагувати на мої доповідні записки про фінансово-економічний стан підрозділу, небажання і відсутність потреби у нього, як у начальника управління виплачувати по графіку поворотні фінансової допомоги, позичені та протерміновані як вчасно не повернуті іншим управлінням та ТДВ «Охорона життя», постійне бажання і метод роботи Іващенка О.О. здійснювати проплати одноосібно, без впливу головного бухгалтера на витрачання грошових коштів, спрямування фінансових потоків по графіку обов’язкових платежів, натомість в щомісячних проплатах здійснювати регулярні одноразові заохочення одних і тих самих працівників управління за неіснуючі позитивні показники в роботі, зокрема, 17.04.15, під час мого перебування у відпустці, Іващенком О.О. видано черговий наказ про заохочення одних і тих самих «заслужених» працівників на суму 60,0 тис.грн. з ЕСВ, без врахування реального фінансового стану управління, за збиткової роботи управління в цілому та представників районних громад заохочених працівників зокрема, за 1-й квартал 2015 року в сумі 119,0 тис.грн., управління на сьогоднішній день знаходиться на грані банкрутства та закриття.                  Різний підхід до роботи, мій та мого начальника, неодноразове вчинення тиску на мене зі сторони Іващенка О.О. та його підлеглих, використовуючи своїх друзів з ВВБ (Грузинський В.В.), дружні зв’язки з керівництвом УМВСУ в Тернопільській області, ДДСО при МВС України, байдуже ставлення окремих працівників ДДСО до виконання своїх функціональних обов’язків та зловживання ними службовим становищем призвели до того, що групою осіб ДДСО-УДСО вчинено колективну фальсифікацію матеріалів службового розслідування по моєму запереченню до висновку аудиту Каца О.С., проігноровано чинне законодавство, фактичні копії документів, з усіма необхідними підписами, підтримано і навіть ОЧОЛЕНО колективну травлю мене, як головного бухгалтера УДСО при УМВСУ в Тернопільській області, як наслідок – моє незаконне звільнення з роботи (одна виховую сина 15 років) та утримання з мене безпідставно 7,0 тис.грн.             Прошу Вас провести прокурорську перевірку документів та питань, описаних в моїй заяві та допомогти моєму поновленню у займаній посаді начальника ВФЗБО-головного бухгалтера УДСО при УМВСУ в Тернопільській області.                З повагою,                                                         

Додатки на ________аркушах.

Незаконно-звільнена

Начальник ВФЗБО-головний бухгалтер

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області                                                                    Н.Я. Процик 

10.05.2015 

Це звернення як і інші звернення - проігноровано Прокуратурою та списано як виконане - відповіді маю.

Генеральному прокуророві

України

Шокіну В.М.

м.Київ, вул.Різницька 13/15

Незаконно звільненої начальника ВФЗБО-головного  бухгалтера

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області

Процик Н.Я.

м.Тернопіль, вул.Весела 10/2

Шановний Віктор Миколайович!   Наказом №99 о/с від 28.04.2015 «По особовому складу» ДДСО при МВС України звільнив мене за п.2 ст. 41 КЗпП (винних дій працівника, який безпосередньо обслуговує грошові, товарні або культурні цінності, якщо ці дії дають підстави для втрати довір'я до нього з боку власника або уповноваженого ним органу). Підставою для мого звільнення ДДСО при МВС України вважає наказ ДДСО при МВС України від 28.04.2015 №56 (після проведеного службового розслідування комісією ДДСО в період з 20.04.2015 по 23.04.2015). З наказом №99 о/с мене письмово ознайомив начальник кадрів УДСО при УМВСУ в Тернопільській області ввечері , після 16 год. робочого дня, Драган М.О., після чого мені було запропоновано покинути робоче місце, кабінет головного бухгалтера УДСО при УМВСУ в Тернопільській області, без акту прийому передачі справ, що є грубим порущенням норм чинного законодавства та фінансової дисципліни.   Комісія ДДСО, що працювала в УДСО при УМВСУ в Тернопільській області в період з 20.04.2015 по 23.04.2015, працювала на основі наказу ДДСО, з яким мене, як головного бухгалтера УДСО, також ніхто не ознайомив. Для розгляду комісії ДДСО начальником ДДСО була надана моя скарга від березня 2015, як реакція на погрози мого начальника полковника міліції Іващенка О.О., котра повинна була бути розглянута в ході перевірки, а про результати роботи мені повинні були повідомити письмового, також мене не ознайомили з висновком службової перевірки, підставою якого ДДСО при МВС України вважає наказ №56 від 28.04.2015, з цим наказом, зі змістом його мене також не ознайомили, копії вищеперерахованих документів мені не надали. 22.04.2015, в обідній час в моєму кабінеті заст.начальника УДСО Дзьоником Я.О. та так званими членами інвентаризаційної комісії було влаштовано ганебне шоу під назвою «інвентаризація Процик Н.Я.», з грубими порушеннями процедури інвентаризації, без мого відома та підписів (в порушення моїх функціональних обов'язків), за участі представника ВВБ Грузинського, якого за хамську поведінку та порушення норм етики і моралі, я вигнала зі свого кабінету під час обідньої перерви (прошу Вас встановити правомірність перебування Грузинського В.В. в моєму кабінеті 22.04.2015 в обідню пору так як вважаю подібне зловживанням службового становища працівника ВВБ Тернопільської області), решту членів комісії розійшлися самі, як наслідок – колективна фальсифікація акту інвентаризації, виведення якоїсь незрозумілої та нічим і ніким необгрунтованої нестачі у мене в підзвіті матеріальних цінностей та незаконне утримання з моєї заробітної плати у день звільнення 7,0 тис.грн. на підставі наказу №56 ДДСО від 28.04.2015. Звертаю Вашу увагу, що крім неналежно  проведеної  процедури інвентаризації, процедура інвентриазції не мала жодного відношення до перевірки ДДСО при МВС України. При розрахунку моєї заробітньої плати при звільненні керівництвом ДДСО при МВС України, керівництвом УДСО при УМВС України в Тернопільській області  порушено ст.116,117 КзПП та не ознайомлено мене письмово про суми утримань з моєї зарплати та підстави для таких утримань.   На довідку аудиту, проведеного в період з 10.03.2015 по 03.04.2015 Кацом О.С. (працівник аудиторського служби ДДСО при МВС України), я надала письмове заперечення значної частини висновків аудиту на 7ми аркушах та з сімома додатками, так як довідка в значній мірі не відповідала чинним нормативам бухгалтерського обліку, написана з упрередженим, негативним особистим ставленням до мене та не відповідала діючому в Україні законодавству, ці документи не розглянуті, не вивчені комісією ДДСО, повністю проігноровані в ході перевірки з 20.04.2015 по 23.04.2015. Звертаю Вашу увагу, що з висновком аудиторської перевірки мене не ознайомили ані усно ані в письмовій формі. Натомість, після виходу з чергової відпустки 20.04.2015 року, мені дали до виконання план заходів виправлення недоліків по аудиту, складений з порушеннями норм чинного законодавства, затверджений начальником Іващенком О.О., в якому начальник Іващенко О.О. без мого погодження , відобразив більшість компромісних питань довідки Каца О.С., як порушення, що підлягають утриманню з винних осіб і всюди вписав моє прізвище яке винної особи та погодив цей план з нашими підлеглими. На мій лист з цього приводу в ДДСО при МВС України першому заст.начальника Тютюну В.М. 22.04.2015 – відсутність реагування. Комісія ДДСО при МВС України, що працювала в УДСО при УМВСУ в Тернопільській області, не перевірила жодного виробничого спірного питання, викладеного мною в цьому зверненні, а натомість, члени комісії ДДСО зайнялися, по вказівці заст.нач. УДСО Дзьоника Я.О. та начальника полковника міліції Іващенка О.О., збором пліток та наклепів на мене від співробітників нашого УДСО, по вказівці та під пресом начальника полковникам міліції Іващенка О.О., що оформили у формі пояснень СВР (службі внутрішніх розслідувань) ДДСО, ігноруючи фактично надані копії документів мною та роз’яснення норм чинного законодавства, кінцевий результат їхньої роботи – фабулення (фальсифікація) висновку службового розслідування по так званих «порушень фінансової дисципліни» та колективне фабулення (фальсифікація) наказу №56,92 від 28.04.2015, в порушення норм чинного законодавства. На мою думку, враховуючи вищевикладену інформацію, є докази неприязного ставлення до мене, 2-хрічна спроба начальника нашого УДСО Іващенка О.О. підтравлювати мене різними способами, як фінансового працівника, шляхом збору на мене пліток та наклепів в письмовій формі від співробітників нашого управління, в січні 2014 року , після викрадення оргтехніки з мого кабінету та зламу замків в кабінетах моєму та бухгалтерії по вказівці т.в.о.нач.заст.нач. УДСО Дзьоника Я.О., було відкрито кримінальне провадження прокуратурою Тернопільської області з цього приводу,  зловживання службовим становищем багатьох посадових осіб ДДСО-УДСО, грубі порушення КзОТ ДДСО-УДСО протягом довготривалого періоду часу (останні 2 роки), незаконність та необґрунтованість зняття з моєї заробітної плати 7,0 тис.грн., зроблено висновки про нестачі по інвентаризації 22.04.2015 при неналежній процедурі інвентаризації, звільнення керівника фінансово-економічного напрямку без акту прийому передачі справ. На підставі вищевикладеного, прошу Вас відкрити кримінальне провадження з приводу зловживання владою посадових осіб працівників-міліції ДДСО-УДСО при УМВСУ в Тернопільській області та по факту травлі мене, Процик Н.Я., що закінчилася моїм незаконним звільненням по негативній статті.    

Начальник ВФЗБО-головний бухгалтер

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області                                                                    Н.Я. Процик 

14.05.2015

Прокуророві Тернопільської області

м.Тернопіль, вул.Листопадова ,4,

індекс : 46001

Копія: Міністру внутрішніх справ України

Авакову А.Б.

вул. Академіка Богомольця , 10,

м.Київ, індекс: 01601

Копія: Начальнику УМВСУ в Тернопільській області

Богомолу О.М.

вул.Валова 11,

м.Тернопіль , індекс : 46001

Колишньої, незаконно-звільненої начальника ВФЗБО-головного  бухгалтера

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області

Процик Н.Я.

м.Тернопіль, вул.Весела 10/2,

індекс : 46002

Заява                    (надаю до матеріалів розслідування кримінального провадження № 12015210000000188 від 27.04.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України)    1.Так як у матеріалах кримінального провадження за №12015210000000188 від 27.04.2015 року ч. 3 ст.191 КК України є заяви від інженерів-працівників УДСО при УМВСУ в Тернопільській області про те, що, я , Процик Н.Я., мовляв заставляла їх щось підписувати, що є на сьогодні просто наклепами, зібраними та організованими полковником міліції начальником УДСО при УМВСУ в Тернопільській області Іващенком О.О., надаю Вам інформацію причин суцільної, тотальної залежності підлеглих інженерів та інших працівників від їхнього начальника, полковника міліції Іващенка О.О. : - методами роботи Іващенка О.О. є безумовне виконання його всіх без винятку вказівок, навіть якщо ці вказівки є злочинними, так, зокрема у жовтні 2015 року Іващенко О.О. разом із своїм заступником Дзьоником Я.О. заставив усіх своїх підлеглих працівників (Салітринського О., Фентона І. та інших) сфальсифікувати договори та акти виконаних робіт на монтаж в сумі 135,0 тис.гривень по всіх без винятку школах м.Тернополя, ці сфальсифіковані документи на виконання монтажів, які не були в жовтні 2014 року виконані, надали до управлінь освіти та до казначейства, і це було підставою отримання на рахунки управління грошових коштів з бюджету, так підставою проплати грошових коштів бюджетних установ та організацій є виключно акти виконаних робіт та договори на монтаж, як факт виконання цих робіт. Фактично виконані роботи на монтаж були у січні-лютому-березні 2015 року, про свідчить 2-й екземпляр договору , акти виконаних робіт в 2-ому екземплярі та накази на проведення цих документів в бухгалтерії УДСО при УМВСУ в Тернопільській області (ці документи знаходяться в бухгалтерів Солонинко О.О., Бучок Л.І.), підписані начальником області Іващенком О.О. та заступником начальника Дзьоником Я.О. 1-й екземпляр всього пакету документів на монтажі шкіл був сфальсифікований керівництвом УДСО та наданий в казначейства з метою незаконного тримання грошових коштів з бюджету, 2-й екземпляр пакету документів на монтажі шкіл в жовтні 2014 року був зареєстрований та наданий наказом начальника в 1-ому кварталі 2015 року до обліку в бухгалтерії, чи були такі роботи виконані фактично під виділені грошові кошти і коли саме вони були виконані, коли була закуплена апаратура для монтажу, яка фактично встановлена апаратура в школах і чи відповідає вона вказаній в актах виконаних робіт на монтаж – невідомо, так як описаний мною підхід до роботи монтажної дільниці не дає можливості підлеглим полковника міліції Іващенка О.О. вести контроль за залишками електроматеріалів у них в підзвіті, як матеріально-відповівальних осіб, і дає повний тотальний вплив начальника на підлеглих, які залежні від вищеперерахованих фальсифікацій Іващенка О.О. та Дзьоника Я.О. в плані обліку залишків за ними технічної апаратури, виконання планових показників по монтажу по окремих міській –райцонних громадах УДСО при УМВСУ в Тернопільській області.                Таку ж незаконну операцію по фальсифікації договорів на виконані монтажні роботи та акти виконаних монтажних робіт Іващенко О. О. та заст.нач.Дзьоник Я.О. (виконавець паперової роботи по фальсифікації – інженер технічної служби Фентон І., права рука Дзьоника Я.О.) провернули в грудні 2015 року з УМВСУ в Тернопільській області, міським відділом внутрішніх справ та райвідділами на суму більше 500,0 тис.грн. (П'ятсот тисяч гривень), та незаконно отримали на розрахункові рахунки УДСО  грошові кошти у вигляді АВАНСІВ з бюджетних рахунків в казначействах районів та області, на підставі сфальсифікованих договорів на монтажні роботи та актів виконаних робіт, в той час як такі роботи не були виконані до 01.01.2015, апаратура не була заку%D

Темы с аналогичным тегами гроші, гроші онлайн, гроші смотреть онлайн, гроші 1+1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных