Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 3 Голосов

Кідалово

гроші онлайн гроші смотреть онлайн

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 93

#81 Лида Хор

Лида Хор

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 05 Ноябрь 2015 - 12:07

Может Вам эта информация подойдет!!! В законе про национальную полицию сказано что, в  неё не могут вступить граждане которые были ранее судимы!!!
    Есть информация что, на данный момент в Териториальном отделении милиции №1 Деснянського  района города Киева, на должности   заместителя начальника ТВМ№1 находитса гражданин Билык  Александр Андреевич 1979 г.р., который 25.04.2013 года был осужден Голосиевским судом города Киева по ст. 365 ч.2 УК Украины (привышение власти или служебных полномочий), на 3 года  лишения свободы и лишением права занимать должнасти в ОВС!!! Но в кадрах Деснянського района города Киева документы гр.Билык А.А. готовятся к переводу в национальную  полицию Украины!!! А оправдательного приговора суда нету!!!
И как он интересно прошол люстрацию?

#82 Igihol

Igihol

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2015 - 11:43

Доброго дня!

Враховуючи кількість переселенців та кількість проблем з проживаючими в чужих квартирах - вважаю тематику данного інценденту актуальною, та з радісьтю готовий бути прикладом того, як поводитись в такій ситуації, на своїх помилках.

Дозволив проживати молодій сім'ї у своїй квартирі. При закінченні домовленності та часу проживання зафіксовані факти шантажу та погроз, приблизно за два тижні до часу звільнення жилого приміщення. 

Проживаючий - минулий міліціонер, попрохав про зустріч на тему виїзду, а замість розмови почав  лайатись та погрожував тим, ніби то в нього були викраденні грощі та є свідок, але до органів звернутись відмовився. На мою пропозицію звернутись, також відмовився, сказав що свідок тимчасово поїхав і в нього немає часу та почав погрожувати інспекціями та іншими протиправними діями: встановлювати часові рамки повернення нібито вкраденного та іншого роду погроз. 

Відчайдушно розраховую на вашу увагу, дякую! 

#83 Zhuks

Zhuks

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 19 Ноябрь 2015 - 02:24

Доброго дня! Хочу запропонувати тему для сюжету: як споживачів обманюють в торговельній мережі побутової техніки "Єльдорадо", не виконують гарантійні зобов'язання і не поважають Закони України!!! Ми хочемо, щоб наша історія убезпечила інших громадян, щоб вони не попали в таку ситуацію, коли ми вже півроку  з двома маленькими дітьми живемо без холодильника! І певспектив отримати холодильник такий, за який ми заплатили гроші, в нас нема! В нашій країні є Закони, які не поважають і не збирають виконувати!!!

18 червня 2013 року ми придбали в магазині "Єльдорадо", який розташований в м. Тернопіль, холодильний SHARP за 7863,9 грн.  Попри офіційну гарантію нам нав'язали ще і єльдорадівську гарантію. Протягом гарантійного терміну сталася поломка, яка не підлягає ремонту. При зверненні до магазину "Єльдорадо" його працівники сказали, що цей випадок під їхню гарантійю не підпадає,і порадили звернутись на офіційну гарантію шарпу (2 роки). Для чого ми проплачували тоді додаткову гарантію? Після вимог, гроші за неї повернули на карту Єльдорадо.  Офіційний сервійний центр, в якому проводився ремонт, видав акт технічного огляду, згідно якого даний холодильник підлягає обміну через нерентабельність його ремонту.

16.09.2015 року ми звернулись в магазин "Єльдорадо" з письмовим зверненням, в якому просили обміняти наш холодильник на аналогічний або рівноцінний по характеристиках іншого виробника.

19.10.2015р. ми отримали лист-відповідь, в якому "Єльдорадо" зазначає, що не може обміняти наш холодильник на аналогічний, оскільки його немає в наявності і пропонує нам повернути гроші, заплачені нами, тобто 7 863 грн. або купити в них новий холодильник і самим доплатити різницю. Нас така відповідь не задовльнила і ми звернулися з другим офіційним листом, в якому вже вимагали розірвати договір купівлі-продажу, а при розірванні договору купівлі продажу, відповідно до Закон України "Про захист прав споживачів" : розрахунки зі споживачем у разі підвищення ціни на товар проводяться виходячи з його вартості на час предявлення відповідної вимоги (зараз такий холодильник коштує 25 600 грн.), а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на час купівлі. на що знову отримали практично аналогічну відповідь із попереднєю. Так можна лиснуватися вічно!

19.10.2015 р. ми звернулися із відповідною скаргою до Інспекції захисту прав споживачів у Тернопільській області.

19.11.2015 р. ми отримали відповідь, в якій встановлено магазином "Єльдорадо" порушення вимог чинного законодавства України про захист прав споживачів і зобовязали магазин "Єльдорадо" усунути це порушення до 25.11.2015 р. Так як магазин "Єльдорадо" не визнає порушення, виконувати вимогу Інспекції вони не збираються.

Наступним нашим кроком буде звернення в суд!

При потребі ми надамо копії всіх документів!

#84 Анжелика

Анжелика

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 08 Декабрь 2015 - 01:34

Человечки мои хорошие, любимые, родные, помогите, пожалуйста собрать мужу на операцию. Прошу вас не оставьте нас в беде. Мужу поставили диагноз в институте Амосова: в Киеве, расслоение грудной аорты 3 степени. Нужны срочно деньги чтоб оплатить закупку и доставку стенда, который должны вставлять мужу. Я уже писала всем кому могла и фонду удар Кличко, и в Одесскую епархию, и в благотворительные фонды. Ответов нету не от кого. Уже выставили свою квартирку на продажу в г. Буча Киевская обл, но пока безрезультатно. Оплатить за стенд нужно до 23.12 этого месяца, так как его будут доставлять с Америки. Куда еще обратится подскажите!!!!!

#85 anonimus

anonimus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2015 - 07:58

Шахрайство групи ділків по виграшу автомобіля.

Приходить смс, но ви щастивчик, кому що кому Шкода Фабія, кому Форд, кому Шевроле. Дається ссилка на сайт і номери телефонів. Мені попався сайт http://www.avtodrive.com.ua/. Непогано так зроблений, але як придивитись уважно, чіткої інформацію про автомобілі немає, подані номери тільки мобільних телефонів, в вітці про компанію суттєві неточності, наприклад, адреса компані від якої представляються. Але серце спочатку йокає, бо заходиш сюди http://www.avtodrive.com.ua/?q=content/start-super-akcii і бачиш перші три цифри свого телефона, наприклад - 

+38(097) 505-xx-xx. Але виявляється, що кількість щасливчиків які виграли авто дорівнює кількості комбінаці, які можна скласти з наступних чотирьох цифр телефону. Так, наприклад, ми з жінкою виграли))), одного ранку одночасно два автомобілі, бо в свій час купив номери київстара, які відрізняються тільки останньою цифрою.

Суть шахрайських дій: отримати при можна за умови оплати держ. податку за отримання призу. для фіз. осіб це 34%, так от ці благодєтєлі за вас заплатять 33, а 1% пропонують зробити вам через платіжний термінал на рахунок який вони!!! вкажуть, а потім квитанцію занести в податкову. Тобто як розумієте з одного "везунчика", якщо він не прочує шахрайство вони поимеют приблизно від 2500 до 5000 залежно від марки автомобіля і її ціни.

Гугл розкаже більше про людей яким теж приходили такі смс і кількість сайтів і кількість нових номерів таких компаній, які потім зникають  (видно коли кількість ошуканих достатня для реєстрації нових сайтів і номерів телефонів). Сайти по змісту є фактично клонами.

Саме головне - міліція-поліція мовчить і не збирається цю лавочку прикривати. Хоча якщо захотіти, то можна стати одному із його працівників таким щасливчиком з авто і закрити принаймні одну групу із них.

Удачі!

• Amid это нравится

#86 anonimus

anonimus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2015 - 08:08

Доброго дня! Хочу запропонувати тему для сюжету: як споживачів обманюють в торговельній мережі побутової техніки "Єльдорадо", не виконують гарантійні зобов'язання і не поважають Закони України!!! Ми хочемо, щоб наша історія убезпечила інших громадян, щоб вони не попали в таку ситуацію, коли ми вже півроку  з двома маленькими дітьми живемо без холодильника! І певспектив отримати холодильник такий, за який ми заплатили гроші, в нас нема! В нашій країні є Закони, які не поважають і не збирають виконувати!!!

18 червня 2013 року ми придбали в магазині "Єльдорадо", який розташований в м. Тернопіль, холодильний SHARP за 7863,9 грн.  Попри офіційну гарантію нам нав'язали ще і єльдорадівську гарантію. Протягом гарантійного терміну сталася поломка, яка не підлягає ремонту. При зверненні до магазину "Єльдорадо" його працівники сказали, що цей випадок під їхню гарантійю не підпадає,і порадили звернутись на офіційну гарантію шарпу (2 роки). Для чого ми проплачували тоді додаткову гарантію? Після вимог, гроші за неї повернули на карту Єльдорадо.  Офіційний сервійний центр, в якому проводився ремонт, видав акт технічного огляду, згідно якого даний холодильник підлягає обміну через нерентабельність його ремонту.

16.09.2015 року ми звернулись в магазин "Єльдорадо" з письмовим зверненням, в якому просили обміняти наш холодильник на аналогічний або рівноцінний по характеристиках іншого виробника.

19.10.2015р. ми отримали лист-відповідь, в якому "Єльдорадо" зазначає, що не може обміняти наш холодильник на аналогічний, оскільки його немає в наявності і пропонує нам повернути гроші, заплачені нами, тобто 7 863 грн. або купити в них новий холодильник і самим доплатити різницю. Нас така відповідь не задовльнила і ми звернулися з другим офіційним листом, в якому вже вимагали розірвати договір купівлі-продажу, а при розірванні договору купівлі продажу, відповідно до Закон України "Про захист прав споживачів" : розрахунки зі споживачем у разі підвищення ціни на товар проводяться виходячи з його вартості на час предявлення відповідної вимоги (зараз такий холодильник коштує 25 600 грн.), а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на час купівлі. на що знову отримали практично аналогічну відповідь із попереднєю. Так можна лиснуватися вічно!

19.10.2015 р. ми звернулися із відповідною скаргою до Інспекції захисту прав споживачів у Тернопільській області.

19.11.2015 р. ми отримали відповідь, в якій встановлено магазином "Єльдорадо" порушення вимог чинного законодавства України про захист прав споживачів і зобовязали магазин "Єльдорадо" усунути це порушення до 25.11.2015 р. Так як магазин "Єльдорадо" не визнає порушення, виконувати вимогу Інспекції вони не збираються.

Наступним нашим кроком буде звернення в суд!

При потребі ми надамо копії всіх документів!

Ви зробили дві головні помилки:

1) звернулись в мережу Ельдорадо

2) повелись на їх ню ельдорадівську гарантію

Так і хочеться спитати скільки вам років і дивуюсь як ви двох дітей родили. Ц е ж як треба мислити, щоб погодитись на гарантію магазину. Припустіть ситуацію, що через 6 міс. ви переїжджаєте в інше місто, магазин теж за собою разом з холодильником будете везти? Ну самі посудіть, поф. сервіс цент р виробника вам порементує незалежно де ви купували цей пристрій і в якому місті самі знаходитесь.

Тому ще раз повторю, як можна було взагалі на таке піти, сам факт цієї ельдорадівської гарантію є порушенням, на нього не потрібно погоджуватись, зараз би гемору не мали б.

#87 Sergey Gavrilenko963

Sergey Gavrilenko963

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 13 Декабрь 2015 - 07:16

Оператор Київстар ворует деньги!

Вот буквально 7 декабря пополнил счёт на 10 грн с приват24, сегодня смотрю: на счёте 2 копейки, при этом я никуда не звонил

#88 Amid

Amid

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 22 Декабрь 2015 - 04:44

УВАГА шахрайством пахне!

Хочте авто на шару???

Доброго дня! Шановна читальна аудиторія і видучі  телепередачі гроші. Хочу Вам розповісти про випадок с кидаловом типа називаїмих дилерів від Форд -центр... www.ford-center.net ; Під виглядом СМС з незнайомим номером (+380734752714) і змістом що ви стали власником автомобіля - Ford Focus:

&FORD-CENTER&Na vash

nomer vipal priz;AVTO"FORD

FOCUS'info po tell;

+38(073)458-84-46;

+38(073)458-84-89;

www.ford-center.net ;

Сайт гарно і розумно оформлений, як у справжніх офіційних дилерів, розміщено багато реклам, картинок, надання різних послуг в технічній сфері, одним словом - все для вас щоб ви усміхались, названі дилери ( кидалики ) на перше вараження після спілкування по телефону дуже виховані, вічлеві, фахівці своеї справи (за Ваші гроші любий каприз) все гарно розповідають і в гості запрошують, називають до кого звернутися в дилер-центрі, а ле чомусь СМС затрималась і у Вас сьогодні останій день щоб авторизуватися. Після такої гарної і змістовної обробці (кидалики) опрацьовують своїх жертв.

Таку історію шахрайства написав і ще один користувач;

Шахрайство групи ділків по виграшу автомобіля.

Приходить смс, но ви щастивчик, кому що кому Шкода Фабія, кому Форд, кому Шевроле. Дається ссилка на сайт і номери телефонів. Мені попався сайт http://www.avtodrive.com.ua/. Непогано так зроблений, але як придивитись уважно, чіткої інформацію про автомобілі немає, подані номери тільки мобільних телефонів, в вітці про компанію суттєві неточності, наприклад, адреса компані від якої представляються. Але серце спочатку йокає, бо заходиш сюди http://www.avtodrive...art-super-akcii і бачиш перші три цифри свого телефона, наприклад - 

+38(097) 505-xx-xx. Але виявляється, що кількість щасливчиків які виграли авто дорівнює кількості комбінаці, які можна скласти з наступних чотирьох цифр телефону. Так, наприклад, ми з жінкою виграли))), одного ранку одночасно два автомобілі, бо в свій час купив номери київстара, які відрізняються тільки останньою цифрою.

Суть шахрайських дій: отримати при можна за умови оплати держ. податку за отримання призу. для фіз. осіб це 34%, так от ці благодєтєлі за вас заплатять 33, а 1% пропонують зробити вам через платіжний термінал на рахунок який вони!!! вкажуть, а потім квитанцію занести в податкову. Тобто як розумієте з одного "везунчика", якщо він не прочує шахрайство вони поимеют приблизно від 2500 до 5000 залежно від марки автомобіля і її ціни.

Гугл розкаже більше про людей яким теж приходили такі смс і кількість сайтів і кількість нових номерів таких компаній, які потім зникають  (видно коли кількість ошуканих достатня для реєстрації нових сайтів і номерів телефонів). Сайти по змісту є фактично клонами.

Саме головне - міліція-поліція мовчить і не збирається цю лавочку прикривати. Хоча якщо захотіти, то можна стати одному із його працівників таким щасливчиком з авто і закрити принаймні одну групу із них.

ЛЮДИ будьте обачними і все уважно і ретельно перевіряйте не ведітся на різні шарові і підозрілі пропозиції, до цього нема діла, ні компитентним органам, ні Владі.

І ЗАПАМЯТАЙТЕ; - ЩО СИР БУВАЕ В МИШОЛОВЦІ НА (ХАЛЯВУ) АЛЕ ТЕЖ КОШТУЕ ЖИТТЯ МИШЦІ.

Сообщение отредактировал Amid: 22 Декабрь 2015 - 05:26

• Amid это нравится

#89 evgen69

evgen69

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 30 Декабрь 2015 - 10:31

Приват банк мешает волонтёрской деятельности.
default.gif?1261589289evgen1969 29 декабря 2015, 13:52
1
Я, Никитин Евгений Владимирович, проживаю в г. Курахово в 45 км от Донецка, на территории Украины, в зоне АТО. Имею карту Привата. Занимаюсь волонтёрской деятельностью. В чём она заключается. Я и небезразличные граждане, видя как нелегко живётся нашим солдатам на фронте, чем можем помогаем им.В основном это помощь в виде сигарет, пополнения телефона, моющие, бреющие средства. Небезразличные люди переводят деньги мне на карту и я закупаю всё необходимое. Иногда и ребята из АТО просят купить чего нибудь вкусненького, торты, конфеты, напитки типа Колы и Фанты, овощи, фрукты. Переводят деньги мне на карту по телефону и я либо снимаю деньги и делаю покупки, либо покупаю через терминал в магазине. В один прекрасный день Сделав покупку на 130 гривен(сок и печенье на день рождения одного солдата)я обнаружил, что карта заблокирована. Мне пришлось занимать деньги, чтобы сделать покупку.Оператором Привата было предложено сходить с паспортом в банк и подать заявку. Заявка подана, две недели молчания. Отговорки типа«Идёт проверка». И в конце концов приговор:«Вы мошенник». Почему, в таком случае, мной не занимается милиция? На карточке 871 гривна волонтёрских денег. Просто бандиты. Буду писать в центральный офис в Днепропетровск и с письменным ответом уже пойду сначала в милицию, а потом в суд. Но в суд пойду по любому, Уж очень они мне доставили много хлопот.

#90 astory1

astory1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 сообщений
  • LocationРоссия

Отправлено 10 Апрель 2016 - 09:39

сейчас очень много гадалок и экстрасенсов, это огромный миллиардный рынок... было бы интересно посмотреть сюжет

#91 кача

кача

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2016 - 08:46

https://www.facebook...bstory_index=27 
спеціально зробили збанкрутування фірми,щоб вихватити кусок землі на забудову,директор який зробив збанкрутування фірми живе в мому будинку,це вже давно було сплановано певними людьми які получили за це гроші і то не малі гроші,в ті часи коли цей директор працював!! колись ця фірма була нормальна ,батьки там цілу купу років пропрацюва
от постояла 3-4 роки +- почекали щоб все притихло і забулося,купу людей втратило робочі місця техніка пропала,я ще малим туди з батьками бігав!!!цікаво чого держава не зробила розслідування чому фірма збанкрутувала,це все підстроєно,зара Марцинків і ті решту які дозвола на забудову дають всі вони квартири там получать квартири получать 1000%,якщо не квартири то не один лимончик їм заплатять!!!чому не оживити фірму і дати людям робочі місця!!!там приміщеннь купа нормальних там купа боксів є для великих машин там столярка,естакади,приміщення для зварочних робіт,зобити фірму нормальну і людям робочі місця,а не землю дерибанити

наша теперешня влада останні державні Об"єкти дерибанить віддає в приватні руки,хотя в інших містах стараються наоборот забрати в держані руки і фірми зробити а в нас віддають так званим забудовникам ,щоб відбити свої гроші які потрітили на передвиборчі компанії(агітації)кому ті будинки нафік нужні ви людям роботу дайте,скоти такі ви лиш думаєте як кармани свої набити!!!!!!!!!!!!!!!
ця територія в центрі міста і вона коштує купу грошей 

#92 gothem222

gothem222

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 20 Июль 2016 - 10:43

фінансова піраміда Kairos ошукує массу людей. Розслідуйте, будь ласка їх діяльність і виведіть на чисту воду.

#93 viktor32

viktor32

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2016 - 05:13

Добрый вечер. Я хочу обратытысь довас за порадою. Я Виктор взяв кредыт 6000 грн у брата якый працюе в полиции, взяв на рик в цьому роци у квитни. Я получаю пенсию як инвалид з детынства, я вже виддав до грудня поточного року 9 397грн и ше залышылось мени виддаты 6мисяцив по 1277грн топто 1277×6=7662 в итоге мени треба виддаты 17059 грн. Тепер шо до договору, договору як такого не було, Вин тобто мий брат дав мени 6000грн на умовах тых шо зи всима надбавкамы вин буде получаты рик и ше пизнише я в нього взяв ше 500грн на два мисяци тобто ше по 1277грн за мисяц. Пидскажить пожалуста куды мени звернутысь шоб мени до помоглы в ций не простий сытуации. Я покы не наважуюсь блокироваты карту пенсийну бо ви тобто брат мени погрожуе шо мени не допоможе сбу ни милиция нихто вин сказав шо прыйидуть 2 джыпа и зимною розправляться тому Я выришыв напысаты вам естетственно я такых денег ему недам але боюсь шо може буты гирше мени якщо потрибно я дам свий номер телефону заренне дякую

Ваш форум был взломан этими ребятами darkengine.biz

#94 viktor32

viktor32

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2016 - 05:14

Добрый вечер. Я хочу обратытысь довас за порадою. Я Виктор взяв кредыт 6000 грн у брата якый працюе в полиции, взяв на рик в цьому роци у квитни. Я получаю пенсию як инвалид з детынства, я вже виддав до грудня поточного року 9 397грн и ше залышылось мени виддаты 6мисяцив по 1277грн топто 1277×6=7662 в итоге мени треба виддаты 17059 грн. Тепер шо до договору, договору як такого не було, Вин тобто мий брат дав мени 6000грн на умовах тых шо зи всима надбавкамы вин буде получаты рик и ше пизнише я в нього взяв ше 500грн на два мисяци тобто ше по 1277грн за мисяц. Пидскажить пожалуста куды мени звернутысь шоб мени до помоглы в ций не простий сытуации. Я покы не наважуюсь блокироваты карту пенсийну бо ви тобто брат мени погрожуе шо мени не допоможе сбу ни милиция нихто вин сказав шо прыйидуть 2 джыпа и зимною розправляться тому Я выришыв напысаты вам естетственно я такых денег ему недам але боюсь шо може буты гирше мени якщо потрибно я дам свий номер телефону заренне дякую

Ваш форум был взломан этими ребятами darkengine.biz

Темы с аналогичным тегами гроші онлайн, гроші смотреть онлайн

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных